Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli hizmeti ÖzStar evden eve nakliyat adı altına sunmaya çalışmaktayız. Türkiye’nin doğusundan batısına ulaşabildiğimiz bütün her yere eşyalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde taşımak için elinden geleni yapıyoruz. İşini seven bu sektörde yeterli eğitimi almış ve teknik yeterliliğe ulaşmış kişilerle çalışarak kalite hizmetin ne demek olduğunu sizlere kanıtlamak istiyoruz.

ÖzStar evden eve nakliyat firması müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymuş, ikinci sırasında ise siz müşterilerimizin mutluluğunu eklemiş bir firmadır. Kuruluşumuzdan bu yana işinden ödün vermeden, teknolojiyi yakından takip ederek en son teknolojik ürünleri bünyesine alarak hizmetimize devam etmeye çalışıyoruz. Eski müşterilerimizin mutlu olmasının yeni müşterilerimizin gelme sebebi olduğunu yeni anlayan değil, kuruluşunun ilk gününden beri bilincinde olan bir firmayız.

ÖzStar EVDEN EVE NAKLİYAT

Hızlı, güvenilir, kaliteli, profesyonel, son teknolojik ürünlere sahip bir firma olarak müşterilerin karşısına her zaman pozitif ve güler yüzlü olarak çıkıyoruz. İnsan emeğinin ön planda olduğu bu sektörde teknolojinin nimetlerinden yararlanarak çalışanlarımızın yükünü azaltmaya çalışıyoruz. Bizim için en önemli olan şeylerin başında bize güvenmeniz ve eşyalarınızı bize emanet etmeniz.

Kayseri’de kalitenin kelime anlamını nakliye konusunda tam anlamıyla hissetmek istiyorsanız ÖzStar asansörlü nakliyat firmamız ile tanışmalısınız. Kurumsal olarak hizmet veren firmamızda kuruluşumuzdan bu yana bütün prosedürlerimiz yasalara uygun olarak gerçekleşmektedir. Bu yüzden sözleşme ve sigorta taşınma esnasında sürekli dikte ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Kişi güvenliği bizim için önem sırasında ilk sırayı almaktadır. Sigortasız ve sözleşmesiz nakliye işlemi yaptığımız bir müşterimize rastlayamazsınız.

Nakliye konusunda aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılığı bünyemizde bulundurmaktayız. Zaman konusunda size uygun olarak hareket edecek kapasite çalışan çokluğumuzun yanı sıra bu işlemleri tahmin ettiğinizden daha kısa sürelerde yerine getirmekteyiz. Bu yüzden yıllardır ÖzStar Kayseri evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.

İsmimizi kolay kazanmadık ve kaybetmemek için elimizden gelenin en iyisini yaparak siz değerli müşterilerimizi daha çok mutlu etmeye çalışacağız. Kalitenin ve uygun fiyatların bir arada sunulduğu başka bir firmaya rastlamanıza imkan vermiyoruz.